wtorek, 9 września 2014

Czy mnie jeszcze pamiętasz ???

Witam Was kochani po dłuższej przerwie :)
Zastanawiam się czy popadłam już w Wasze zapomnienie ? Dawno mnie tu nie było i pewnie nie będę za często wpadać z postami. Życie jak zawsze układa swoje scenariusze nie zawsze zgodne z naszymi oczekiwaniami. No cóż...
Mimo wszystko staram się zaglądać do Was w wolnej chwili i czasem coś skomentować. U Was tyle ciekawego się dzieje i tak wesoło. Cieszę się razem z Wami :)))

Lato już u schyłku, grzeje nas jeszcze swoimi promyczkami. Dziś u mnie w Bieszczadach kolejny bardzo ciepły i słoneczny dzień. Niestety ranki i wieczory już chłodne, przypominają, że jesień tuż, tuż...
Moje dwa blondaski podziwiają jesienne cuda natury wielkości swoich główek ;)
Maja i Rina - dyniogłowe z dynieczkami ;)
Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy dużo słoneczka :)))


Bardzo tęsknie za moimi lalkami i lalkowaniem. Żałuję, że nie mogę  poświęcić im tyle czasu i uwagi co kiedyś. Mam jednak cały czas nadzieję, że powrócę jeszcze do takiego blogowania jak to było przed wakacjami. Lalki czekają cierpliwie :)

7 komentarzy:

 1. tak jak pisałaś, życiowe scenariusze nie zawsze są zgodne z tymi, które my sami chcielibyśmy napisać i niestety nice nie możemy na to poradzić. Najważniejsze, że ten kawałek wirtualnego miejsca tu jest i czeka na Twoją aktywność, lalkie też są cierpliwe bardzo :) Zdjęcia śliczne z dyniowato podobnymi, ni laleczki pieknie ubrane, już tak wczesno jesiennie :)
  pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. haha, ale fajne zdjęcia, dyńki z dyńkami :D :D

  nie zapominamy o Tobie Asiu i cierpliwie czekamy na powrót do blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiuniu, jak moglibyśmy o Tobie zapomnieć:) piękna jesienna sesja:):) Dziewczyny cudne!!!! Kochana, bardzo serdecznie ci dziękuję za tyle miłych i serdecznych słów:) Zawsze jak czytam słowa od ciebie, pojawia się uśmiech na mojej twarzy:) ściskam Cię cieplutko i również życzę mnóstwa słonecznka i samych pięknych chwil:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiadomo że w życiu jest różnie i nie zawsze wszystko zmierza w jednym kierunku :) a o Tobie i Twoich lalach nie można zapomnieć :) są tak słodziutkie że nie można oczu od nich oderwać :) wracaj tu do Nas w miarę możliwości :) pozdrawiam i ściskam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia :) pamiętam o Tobie :) od czasu do czasu zaglądam tu aby sprawdzić czy jesteś ;) Czekam cierpliwie aż będziesz miała więcej czasu :)
  Pozdrawiam cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń
 6. pamiętam pamiętam i cierpliwie czekam aż będziesz miała więcej okazji na lalkowanie :-) wszystkie dynieczki śliczne i te mniejsze i te większe :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. imponujące rozsłonecznione loki - świetliste sprężynki ;D

  OdpowiedzUsuń